magyar magyar    română română

Művelődés

közművelődési folyóirat - Kolozsvár


***: Művelődés 2009. Tartalomjegyzék és névmutató - 2 rész


 

Névmutató

Ábrám Zoltán 4:4

Antal Attila 5/6:7

Árkossy István 10:5–9

Bacskó Tünde 12:9

Bakk Miklós 5/6:13

Bakó Botond 10:13

Bakos István 11:12

Balázs Attila 5/6:6

Barabás László 4:23

Barcsay Jenő 10:2, 19–21

Barna Ferdinánd 5/6:59

Beley Vild Emőke 2:11

Bem József 7/8:42–57

Bende Katalin 5/6:8

Benedek Elek 5/6:17; 10:28, 29

Benkő Levente 11:3; 10:3; 7/8:4, 20

Bodó Márta 2:23

Boér Jenő 10:17

Boldizsár Zeyk Imre 1:31

Böjte Lídia 1:22

Buzás Pál 4:8;1:31

Capa, Robert 12:10–12

Czakó Gabriella 1:6

Czintos József 5/6:8

Czoguly Ildikó 2:12

Csengey Dénes 11:13

Csirák Csaba 5/6:14

Csomafáy Ferenc 2:5; 4:25; 5/6: 51; 7/8:7; 11:6, 8; 12:10

Dadayné Keller Kornélia 4:2, 11, 12

Dáné Tibor Kálmán 5/6:11; 9:5, 10

Daniel Rita 4:19

Darwin, Charles 1:29

Dávid Lajos 12:19

Deák Gyula 9:9, 10

Debreczeni Éva 5/6:46

Demeter László 11:5

Demeter Zoltán 11:5

Dsida Jenő 1:22

Dukrét Géza 11:10, 11; 12:4

Dupka György 7/8:58

Egyed Ákos 11:3–6

Elbe István 4:30

EMKE-díjak 5/6:4

Eöttövényi Nagy Ferenc 1:28

Fadrusz János 2:16

Farkas Cs. Magda 7/8:19

Feduszka, Jacek 7/8:42

Fehér József 12:6

Feleki István 11:14

Fenesi Annamária 1:29; 5/6:41

Fodor György 7/8:27

Forró Miklós 2:11; 4:11; 12:12

Fráter Lóránd 11:11

Fügedi János 9:18, 19, 21, 23

Fülöp Mónika 3:6

Füredi Richárd 12:31

Gaal György 4:5, 6

Gabnai Sándor 12:3

Gálffy Attila 5/6:48

Gáspár Attila 2:9; 7/8:5; 10:11, 12

Gergely Istvánné 4:5, 6

Gurzó K. Enikő 1:8; 2:16; 4:13; 5/6:32; 12:24

Guttman Mihály 1:3; 5/6:11

Gyárfás Elemér 7/8:17

H. Szabó Gyula 4:3

Haáz Sándor 5/6:11

Hajdó Károly 4:4

Halász Péter 4:21

Hazay Vilmos 1:28

Herepei János 3:2

Hunyadi László 5/6:16, 18

Hunyady Margit 12:19

Iancu Laura 2:7

Irsay Miklós 5/6:10

Jakab Antal 7/8:10

Jancsó Noémi 7/8:5

Javor, Martin 7/8:59

Józsa Miklós 1:23; 2:24; 4:27

K. O. Petra 2:4

Kalmár Ferenc 11:6

Karácsony Zoltán 11:21

Karátsonyi Lázár 5/6:32

Kazinczy Emlékverseny 4:3

Kazinczy Ferenc 7/8:4, 58–63; 11:10; 12:6

Kelemen Antal 1:5

Kelemen Lajos 11:29

Keszeg Vilmos 3:3; 5/6:15

Killyéni András 3:15

Király István 5/6:10

Kis Rigó László 11:7

Kiss György 2:17

Kiszling, Rudolf 7/8:50

Koncz Gábor 10:12

Kossuth Lajos 4:30

Koszti István Miklós 12:2, 12–14

Kovács András 4:6

Kovács Éva 5/6:8

Kovács István 7/8:51; 10:22

Kovács J. Attila 5/6:43

Kovács Sándor 1:4, 7/8:10

Könczei Csilla 9:24, 25

Könczei Csongor 9:3, 13; 12, 18

Kötő József 5/6:14

Kubánda Olga 5/6:6

Kusztos Endre 11:2, 14–16

Laskay Adrienne 9:4, 5

László Csaba 5/6:13

László Károly 5/6:6

Lengyel Dénes 4:25

Lisztóczky László 2:7

Magyar Örökség-díj 5/6:16

Mailáth Gusztáv Károly 7/8:29

Majó Julianna 1:3

Major Ferenc 2:28

Makkay Botond 12:30

Máriás József 5/6:46

Márton Áron 7/8:9–41

Mátéfi Csaba 5/6:13

Mátéfi Zita 5/6:13

Mátray László 5/6:6

Mezey Katalin 1:7

Mikó Imre 11:4

Murad Betty 12:15

Murádin Jenő 4:6, 7; 5/6: 5, 10

Musát Gyula 1:5

Nagy Éva Vera 1:6

Nagy Ferenc 7/8:23

Nagy Imre 7/8:11

Nagyné Bardócz Orsolya 10:31

Nedoroszték János 4:30, 31

IV. Henrik 4:18

Németh István 3:21

Németh Júlia 5/6:10

Obersnel, Vojko 5/6:24

Olosz Katalin 4:23

Ormós Zsigmond 4:13, 16

Ozsváth Judit 7/8:12

Pálfy Gyula 9:19, 20

Péntek János 4:3;

Perjámosi Sándor 10:28, 31

Pesty Frigyes 1:28

Péterfy László 5/6:18

Petőfi Sándor 7/8:56, 57

Popa Márta 1:3

Potyó István 1:4

Pourbus, Frans, ifj. 4:18

Pozsony Ferenc 3:18

Püski Sándor 11:12, 13

Rembrant 4:16

Róth András Lajos 5/6:8

Sárdi István 4:8–10

Sas Péter 1:18; 3:3; 5/6:26; 7/8:17; 12:29

Schmidt Antal 1:8

Simon Gábor 7/8:7

Skultéty Csaba 5/6:23

Smetz, Moritz 7/8:46, 50

Smolka, Franciszek 7/8:50

Sólyom László 5/6:23

Stanyó Tóth Gizella 10:12

Szabó Emília 5/6:59

Szabó Vilmos 5/6:19–22

Szabó Zsolt 4:3; 5/6:3, 17, 22; 7/8:3, 54, 61; 12:4

Szabóné Bardócz Réka 5/6:16, 17

Szabóné Tatár Erzsébet 3:29

Szász Pál 7/8:23

Székely Géza 5/6:19, 20–22

Székely Kriszta 5/6:13

Székely László 2:18

Szekernyés János 1:26

Szervátiusz Tibor 7/8:12

Szilágyi Domokos 7/8:4

Szilágyi Mátyás 7/8:9

Szőke Anna 7/8:5

Szubert, Tomasz 7/8:45

Takács Gábor 1:16; 7/8:6; 10:19; 11:14

Tapasztó Ernő 12:9

Tatár Erzsébet Tímea 3:29

Teleki Júlia 10:12

Teleki Sándor 12:19

Teleki Sándorné 12:21

Timár Károly 2:11

Tiverval Matild 12:22

Tóth István 11:6, 8

Tóthfalussyné dr. Veress Éva 10: 13, 14, 16

Uray Péter 11:18

Vajda Boglárka 12:7

Vakler Anna 3:21

Váli Anna 5/6:16

Varga Sándor 3:25

Vargha Mihály 10:29

Vas Géza 2:3

Vastagh György, id. 4:16

Venczel József 7/8:20

Veress Ferenc 4:31

Vetró András 7/8:51

Wesselényi Béla 3:15

Wesselényi István. 3:17

Wesselényi Istvánné 3:17

Wesselényi Miklós, id. 3:16

Wesselényi Miklós, ifj. 3:16

Wouwerman, Philips 4:14

Zeyk Domokos 7/8:57

Zsigmond Győző 5/6:15

 

Összeállította

MURAD BETTY

 



vissza a kiadáshoz
minden cikke
GALÉRIA rovat összes cikke

© Művelődés 2008